Cílem společnosti NEXTYS, je poskytovat inovativní řešení v oblasti výkonové elektroniky. Hlavní silou je vysoká profesionální úroveň zúčastněných osob, spolu s přiměřenými náklady a kvalitou služeb.

Flexibilita, rychlá zpětná vazba, tvůrčí a inovativní přístupy jsou pevným základem společně s tradiční švýcarskou kvalitou. Konzistentní odborné znalosti v oblasti návrhu a výroby elektronických výrobků nám umožňují mít bohatý seznam zákazníků včetně známých značkových firem, malých, středních a velkých podniků. Důležitá partnerství se špičkovými poskytovateli služeb z průmyslové a technologické oblasti jsou zárukou kvality, kterou dodáváme.
Nabízíme širokou škálu napájecích zdrojů a souvisejících produktů (například řešení zálohování). Produkty značky NEXTYS jsou založeny na funkčním designu, kompaktnosti, přiměřených nákladech a výkonnosti.

Nextys 1

DC UPS o výkonu až 960 W

Sestava UPS systému na snímku je určená pro krátkodobé zálohování 24 V až do výkonu 10 A. Bateriový modul NBP30 je možné vyměnit za průmyslovou baterii, a tím si zvýšit dobu zálohování až na desítky hodin.
Systém je schopen při výpadku napětí reagovat a podat podnět pro ukončení běžících procesů, postupného vypínání zařízení na zátěži, a vše zaznamenává do LOG v systému. Vše je jednoduše nastavitelné přes display DCW20, nebo přes software PowerMaster, který je volně ke stažení na www.nextys.com

Nextys 2

Komponenty

Napájecí zdroj NPSW240-24
zdroj v hliníkovém pouzdře s dlouhou životností, vysokou účinností a kompaktními rozměry (zástavbová šířka pouze 45 mm), použitelný pro širokou škálu průmyslových, telekomunikačních a obnovitelných zdrojů energie. Vstup ve formě 1, 2 nebo 3 fází (187–555 VAC) a možností napájet i širokým vstupním DC napětím (250–725 VDC). Přetížitelnost zdroje je možná až do 150 %.

Nextys 3

DC UPC
UPS systém pro zálohování napětí od 11 V do 58 V DC s možností vzdáleného vypnutí/zapnutí, výstupem INHIBIT, digitální regulací výkonu a integrovanou nabíječkou pro baterie 12–48 V.
Součástí je možnost monitorování napětí a proudu na vstupu, výstupu a sledování stavu baterií. Dále umožňuje nastavit čas zálohování, připojení teplotního čidla k baterii, součástí je ochrana baterie před špatným připojením polarity a nadproudem. Systém pracuje s olověnými, niklovými a lithiovými bateriemi s možností použití superkapacitorů. Možnost připojení baterií až do celkové kapacity 150 Ah. Výstupní napětí z UPS systému není závislé na vstupním napětí a napětí na bateriích. Jmenovité zatížení UPS je 20 A nebo 960 W. Součástí systému jsou 2 pomocné releové výstupy se stejným napětím jako na baterii (max. 5 A). Komunikační kanály Modbus, USB a RS-485. Odolný UPS zdroj s provozní teplotou od -40 do 80°C.

Nextys 4

Bateriový modul NBP30
Ultra kompaktní bateriový modul značky NEXTYS s klasickým tvarem souvisejících produktů. Součástí modulu je nadproudová ochrana. Bateriový modul je určen pro dvě 12 V baterie o kapacitě 1,3 Ah. Možnost zapojení jako 12 V/2,6 Ah nebo 24 V/1,3 Ah. Maximální výstup z modulu je 10 A.

Aktuální číslo v prodeji

A-Z ELEKTRO březen/duben 2024

Rozšířené veletržní číslo časopisu se věnuje jako vždy v tuto dobu pozvánkám na stánky společností vystavujícím na...