Nový systém LEDVANCE LED pásků povznese vaše projekty na zcela novou úroveň – od profesionálních inovací stávajícího osvětlení až po zcela nové instalace.

Systém LED pásků se třemi úrovněmi kvality podle příslušné oblasti použití, s pěti barvami světla a širokým rozsahem světelných toků. Lze je použít jak k okolnímu osvětlení, tak i k osvětlení výklenků a všeobecnému osvětlování dle potřeb.

Největší výhodou je, že dokonale sladěné komponenty z tohoto komplexního systému splňují širokou škálu požadavků na osvětlování a zároveň umožňují snadné plánování, kombinování a instalaci. Jednoduše všestranné – jednoduše chytré!

led pasek 2019 1

To správné řešení pro jakýkoliv projekt:

  • Chráněné a nechráněné;
  • Stmívatelné a zap./vyp.;
  • 5 teplot chromatičnosti od 2 700 do 6 500 K;
  • Světelný tok od 300 do 2 000 lm/m;
  • Rozdělení na třídy Superior, Performance a Value;
  • Životnost až 60 000 hodin;
  • Až pětiletá záruka.

Snadné kombinování – pásky, profily, kryty a mnohé další

Nový systém LEDVANCE LED pásků nabízí mnohem více než jen samotné LED pásky. Jako kompletní systémové řešení zahrnuje vedle širokého sortimentu profilů, krytů a LED předřadníků pro různé aplikace také příslušenství, jako jsou napájecí konektory, konektory pásků, koncovky a montážní prvky – a vše se k sobě navzájem dokonale hodí. Systém LEDVANCE LED pásků lze samozřejmě také snadno kombinovat s většinou komponentů od jiných zavedených výrobců.

Snadné plánování – díky intuitivnímu konfigurátoru

Krok za krokem k dosažení úspěchu. Pomocí intuitivního konfigurátoru systému LED pásků můžete snadno plánovat malé i velké projekty tak, aby vyhovovaly různým aplikacím. Jediné, co potřebujete, jsou základní údaje pro váš projekt. Jakmile je konfigurace hotová, obdržíte podrobný seznam dílů spolu se všemi komponenty, bez nichž se neobejdete.

Konfigurátor systému LED pásků najdete na www.ledvance.cz/led-strip-configurator.

Snadná instalace – protože čas jsou peníze

LEDVANCE LED pásky jsou k dostání v optimalizovaných délkách. Mají předem zapojenou kabeláž na obou stranách a lze je snadno a flexibilně zkrátit. Díky tomu ušetříte čas a můžete svým zákazníkům nabídnout profesionální výsledek.

led pasek 2019 2

Jednoduše tolik možností – od soukromých domů po nákupní centra

Systém LEDVANCE LED pásků je ideálním řešením pro téměř jakoukoliv vnitřní nebo venkovní aplikaci. Kombinace různých komponentů systému a zejména pak tří úrovní kvality pro různé požadavky na osvětlení (třídy Value, Performance a Superior) vám přináší široké spektrum zajímavých možností.

Chtěli byste příklady?

LEDVANCE LED pásky třídy Performance se světelným tokem od 1 000 do 2 000 lm/m a teplotou chromatičnosti 6 500 K umožňují všeobecné osvětlování ve velkých kancelářích, které napomáhá motivované práci. Provedení s parametry 600 až 1 000 lm/m a 4 000 K jsou zase ideální k osvětlování malých konferenčních místností a míst určených k přemýšlení. LEDVANCE LED pásky se světelným tokem v rozmezí od 300 do 600 lm/m zajišťují architektonické akcentové osvětlení a završují tak kompletní profesionální osvětlovací instalace.

Chcete se dozvědět více? Navštivte www.ledvance.cz.

Aktuální číslo v prodeji

A-Z ELEKTRO květen / červen 2019

Vážení čtenáři, tak jako vždy vám jarní číslo přináší novinky z mnoha oblastí, které se dotýkají života každého z nás.

Nejčtenější články