Vážení čtenáři, dostává se k vám první číslo časopisu roku 2021. Všichni jistě doufáme, že tento rok bude odlišný od toho minulého, a to hlavně ve zdravotní situaci. Životy nás všech se dostanou tam, kde to všichni z let minulých známe.

Vážení čtenáři, všichni zažíváme novinky, které omezují náš životní styl, na který jsme byli po dlouhá leta zvyklí. Nicméně nejdůležitější je přežít vše ve zdraví a těšit na na příští rok, kdy už snad vzhledem k vývoji očkovacích látek se dostane nebezpečný vir plně pod kontrolu.

Vážení čtenáři, dostává se Vám do rukou další číslo časopisu, vycházejícího v období změn, které v mnoha ohledech zasahují do života nás všech. Postupně se sice rozeběhly i pozastavené výrobní linky, lidé se navrátili z domova ke své práci v podnicích.

Vážení čtenáři, 1. předveletržní číslo přináší pozvánky na veletrhy, které by neměly uniknout vaší pozornosti. Další články jsou zaměřeny na novinky, které již uvidíme v mnoha oblastech výrobních procesů.

Vážení čtenáři, předveletržní číslo přináší některé novinky se kterýma se můžete přímo seznámit pokud navštívíte uvedené veletrhy. Také další prezentace se týkají technologií a oblastí, které Vás mohou zajímat.

Aktuální číslo v prodeji

A-Z ELEKTRO leden / únor 2021

Vážení čtenáři, dostává se k vám první číslo časopisu roku 2021. Všichni jistě doufáme, že tento rok bude odlišný od...