A-Z Elektro

Aktuální číslo v prodeji

az_03_2018_webJarní číslo časopisu přináší novinky z různých oblastí elektrotechniky, telekomunikačních zařízení, automatizace a robotizace.

prolistovat

Dostupné číslo k prolistování

az_02_2018_webDruhé číslo časopisu se věnuje ve velké míře automatizaci a robotizaci.

prolistovat

Informovat při vydání nového A-Z ELEKTRO

ela_logo
Online faktury zjednoduší vaše podnikání
Autor: Miloslav Levek
10. Březen 2015 14:00
PDF Tisk Email

SuperfakturaMnoho podnikatelů ocení, když si mohou nějakým způsobem zjednodušit své podnikání. Jednou z hlavních činností, kterou musí provádět každý podnikatel, je vystavování faktur. Programy, které vystavování faktur umožňují, jsou často drahé a náročné na používání. Začněte vystavovat faktury online a ušetříte nejen čas, ale i peníze.

Co jsou to faktury online

Online faktury jsou jako běžné faktury. Rozdíl je, že online faktury můžete vystavovat kdekoliv a kdykoliv pokud máte přístup na internet. Stačí si na svém počítači, tabletu či mobilu otevřít internetovou stránku, kde si vytvoříte svůj účet a můžete pohodlně vystavovat online faktury.

Tento způsob vystavování faktur je rychlý a jednoduchý. Během pár vteřin vystavíte fakturu a můžete ji zaslat zákazníkovi. Je to snadné a kromě toho budete mít vždy k dispozici informace o svém podnikání. Při úspěšném podnikání jsou statistiky velmi důležité.

Bezpečnost je důležitá

Někteří podnikatelé se obávají, že pokud je to internetová aplikace, může jednoduše dojít ke zneužití jejich informací v podnikání. Toho se však nemusíte obávat. Všechny vaše data jsou zabezpečena kódováním, což je ochrání před zneužitím.

Hlavní výhody vystavování faktur online

Každým rokem využívá vystavování faktur online stále více podnikatelů. Online faktury jsou zajímavé převážně pro malé a střední podniky, které potřebují jednoduše, rychle vystavit faktury a ušetřit tak nějaké peníze. Mezi hlavní výhody, které nabízejí online faktury, můžeme zařadit:

- Vystavení kdekoliv a kdykoliv - stačí vám přístup na internet a můžete kdykoliv a kdekoliv vystavovat faktury online,

- jednoduchost a rychlost - online vystavování faktur nabízí jednoduché ovládání a rychlost, díky čemuž pomocí pár kliků dokážete vystavit fakturu,

- aktuálnost systému - pokud využíváte online faktury, budete mít vždy nejaktuálnější verzi systému. Při využívání programů byste si museli neustále aktualizovat nové verze,

- získáte statistiky - při vystavování faktur se vám budou také tvořit statistiky o vašem podnikání. Budete se moci podívat například na přehled nákladů, zisků, daních a podobně,

- ušetříte peníze - vystavování faktur online je poměrně levné, pokud to porovnáme s účetními programy,

- kompatibilita - můžete si importovat faktury z jiných účetních programů,

- zabezpečené data - vaše data o podnikání jsou chráněny, aby nedošlo k jejich zneužití.

Faktury online vám zjednoduší vaše podnikání. Čas, který při vystavování ušetříte, budete moci věnovat vašemu pokroku v podnikání nebo jiným důležitým věcem. Online faktury jsou velmi oblíbené, mají množství nadšenců, kteří už na ně nedají dopustit. Zkuste i vy, jestli vystavování faktur online není to, co hledáte.

Superfaktura

Pro více informací prosím klikněte ZDE
Aktualizováno 16. Březen 2015 16:21
 
helukabel