A-Z Elektro

Aktuální číslo v prodeji

az_03_2018_webJarní číslo časopisu přináší novinky z různých oblastí elektrotechniky, telekomunikačních zařízení, automatizace a robotizace.

prolistovat

Dostupné číslo k prolistování

az_02_2018_webDruhé číslo časopisu se věnuje ve velké míře automatizaci a robotizaci.

prolistovat

Informovat při vydání nového A-Z ELEKTRO

ela_logo
Na veletrhu Amper se společnost Murrelektronik prezentuje s mottem „Jak uniknout z labyrintu instalací?“
Autor: Miloslav Levek
10. Březen 2015 15:00
PDF Tisk Email

murrelektronikDobrý instalační koncept spojuje všechny I/O body v jednom zařízení nebo jednom stroji ekonomickým způsobem s řídicím systémem.  Ale znamená ekonomický přístup pro každého to samé?


MurrelektronikPokud jde o výběr správného instalačního konceptu, pak odpovědné osoby často rozhodují ve strojírenských podnicích podle velmi odlišných kritérií. Pro některé je hlavní cena: co je nejvýhodnější, bude nainstalováno. Jiní se zaměřují na snadnou rozšiřitelnost stroje v průběhu budoucích let, proto se vždy hodí mít vhodné podmínky pro úpravy a vylepšení. Další věnují velkou pozornost diagnostickým funkcím. Pokud někde dojde k chybě, pak ji lze zobrazit a neprodleně opravit, protože každá minuta se počítá.

Materiálové náklady, časová náročnost a dostupnost, se tak v různých společnostech cení velmi odlišně.  Je to otázka firemní filozofie. Na základě společných zkušeností nás a našich zákazníků vyvinula společnost Murrektronik různé koncepty, které tyto filozofie následují.

Při stavbě stroje nebo linky se uvažuje nad několika různými variantami, přičemž každá má své nesporné výhody.

Proto vám nenabízíme jen jedno řešení, ale hned dvě nebo tři alternativy a to dává zákazníkovi možnost rozhodnout se pro tu nejvýhodnější. Pak již nezažijete rozhodování typu: „Máme změnit koncept nebo zůstat u stávajícího?“. Místo toho zazní otázka: „Který z těchto konceptů se nám zamlouvá nejvíc?“

Na letošním veletrhu Amper se společnost Murrelektronik prezentuje s mottem „Jak uniknout z labyrintu instalací?“… A jaká je Vaše filozofie?

Přijďte se s námi podělit o zkušenosti. Rádi se s vámi setkáme na našem stánku - Hala V, stánek  5.10.

Pro více informací navštivte www.murrelektronik.cz


Aktualizováno 16. Březen 2015 16:22
 
helukabel