A-Z Elektro

Aktuální číslo v prodeji

az_06_2018_titulPoslední vydávané číslo časopisu přináší novinky a zajímavostí z různých oborů, které se dotýkají každého z nás. Nejobsáhleji je zastoupena společnost Siemens s články navazujícími na trend dnešní doby - velkokapacitní bateriové akumulační systémy.

prolistovat

Dostupné číslo k prolistování

az_05_2018_webVeletržní číslo časopisu je věnováno hlavně nejvýznamnějšímu veletrhu v Česku a přináší ukázky novinek a zajímavostí vystavujících společností. Dále jako vždy se články dotýkají nových témat v elektrotechnice, automatizaci a robotizaci.

prolistovat
ela_logo
Doporučujeme návštěvu konference Lasery + optika
Autor: Administrator
19. Duben 2018 00:00
PDF Tisk Email

image004 Lasery i optické přístroje jsou součástí stále většího počtu průmyslových aplikací, a to jak v oblasti zpracování kovových, tak i nekovových materiálů. Během následujících 4 let je navíc očekáván 20% roční nárůst využívání laserových zařízení v průmyslové výrobě.

Sympozia a veletrhy na téma využití laserů v průmyslu mají v USA i sousedním Německu již dlouhou tradici. Konference Lasery + Optika může být první komplexním fórem v našem regionu.

PROGRAM

Konference bude obsahovat 10 přednáškových bloků rozdělených na dva dny (8 + 2). Zahájení je plánováno na čtvrtek 10. 5. 2018 v 10:00 a ukončení na 11. 5. 2018 do 12:00. Účastníci budou mít možnost v průběhu dne diskutovat s přednášejícími a večer bude připraven zajímavý doprovodný program. Samozřejmostí je zajištění prvotřídního cateringu a služeb v rámci Barceló Brno Palace.

Přesný program a témata přednášek budou upřesněny v nejbližších dnech na webových stránkách konference https://www.konferencelasery.cz/registrace/

Událost je vhodná zejména pro vedoucí technology, vedoucí výrobních úseků, vyšší management, ředitele mezinárodních výrobních společností nebo ředitele malých a středních podniků v České a Slovenské republice.

Přednášejícími na konferenci jsou zástupci předních společností, které dodávají a integrují laserové a kamerové systémy zejména do automobilového průmyslu v České a Slovenské republice. Jednotlivé přednášky se budou věnovat posledním trendům a vývoji technologií, a to zejména reálným instalacím technologie a případovým studiím.

konference_banner_partnei_loga_9_4-01

  

Účastníci budou mít možnost dozvědět se informace o obrábění kovových a plastových materiálů pomocí laseru, implementaci robotických buněk s vysoce výkonnými lasery, laserovém mikroobrábění a strukturování materiálů, úpravě povrchů pomocí laseru, implementaci IoT, využití kamerových systémů pro optickou kontrolu v průmyslové výrobě, stavbě jednoúčelových kontrolních stanic pro vícebodovou kontrolu sérií a další.

Pro registraci navštivte web www.konferencelasery.cz nebo volejte na +420 733 538 363.

Standardní cena je 9 000 Kč bez DPH. Při včasné registraci do 23. dubna je cena 5 000 Kč bez DPH. *

konference_pozvanka_v1-01

 
helukabel