A-Z Elektro

Aktuální číslo v prodeji

az_06_2018_titulPoslední vydávané číslo časopisu přináší novinky a zajímavostí z různých oborů, které se dotýkají každého z nás. Nejobsáhleji je zastoupena společnost Siemens s články navazujícími na trend dnešní doby - velkokapacitní bateriové akumulační systémy.

prolistovat

Dostupné číslo k prolistování

az_05_2018_webVeletržní číslo časopisu je věnováno hlavně nejvýznamnějšímu veletrhu v Česku a přináší ukázky novinek a zajímavostí vystavujících společností. Dále jako vždy se články dotýkají nových témat v elektrotechnice, automatizaci a robotizaci.

prolistovat
ela_logo
Firma DEPRAG CZ a.s. se představuje
Autor: Administrator
23. Únor 2016 17:34
PDF Tisk Email

 Firma DEPRAG CZ a.s., Lázně Bělohrad je od roku 1998 dceřinou společností německé firmy DEPRAG SCHULZ GMBH u. CO.  Amberg, která je významným světovým výrobcem pneumatického ručního nářadí, šroubovacích montážních systémů a automatizace.

Nejdůležitějším cílem firmy DEPRAG CZ a.s. je vyhovět svým zákazníkům a uspokojit jejich veškeré požadavky.

Zákazníkům nabízí kvalitu, přesnost a dlouhou životnost získaných výrobků. Firma kvalitní výrobky prodává do více než 50-ti zemí celého světa.

Pro zvyšování kvality stále modernizuje strojový park a zlepšuje kvalifikaci zaměstnanců.

Od 12.3.2004 jsou držitelem certifikace ISO 9001.

ISO certificate

Finanční stabilita firmy je oceněna nejvyšší známkou "1" a potvrzena certifikátem ratingové agentury D&B.

Chcete zvýšit efektivnost a produktivitu Vaší výroby?  Potýkáte se s vysokým procentem zmetkovitosti?  Uvažujete o náhradě některých operací broušení/leštění průmyslovým robotem? 

Navštivte ZDE webové stránky firmy DEPRAG CZ a.s. pro více informací a nebo přímo kontaktujte firmu v uvedených kontaktech.

 

DEPRAG CZ a.s.  

-          tradiční výrobce profesionálního nářadí pro průmyslové použití (brusky, leštičky, pilníky, vrtačky, závitořezy, rázové utahováky, kladiva, jehlové oklepávače, pily, nářadí do prostředí s nebezpečím výbuchu, kleště, nůžky na plech, ostatní pneumatické nářadí)

-          dodavatel šroubovací techniky, automatizace a pneumatických motorů

DEPRAG CZ a.s. vstupuje i na pole výrobce zákaznických komponent pro automatizaci výrobních procesů broušení/leštění, které jsou doposud výhradně doménou lidské pracovní síly.

DEPRAG CZ a.s.
T. G. Masaryka 113
507 81  Lázně Bělohrad
Tschechische Republik / Czech Republic
www.deprag.cz 

 
helukabel