A-Z Elektro

Aktuální číslo v prodeji

az_elektro_052017_webVydávané číslo časopisu Vás, prostřednictvím vystavujících společností zve na MSV 2017 V Brně a na veletrh INTERTOOL 2018 ve Vídni.

Dostupné číslo k prolistování

az_elektro_04_2017_titul_webLetní  vydání odborného dvouměsíčníku A-Z ELEKTRO je již v distribuci a opět přináší desítky stran novinek a trendů v elektrotechnice, elektronice, softwaru, automatizaci a dalších příbuzných oborech ...
prolistovat

Informovat při vydání nového A-Z ELEKTRO

ela_logo
Banner

Novinky

Výrazně vyšší výkon za stejnou dobu

Hlavním zájmem společností z oblasti mobilních pracovních strojů je zkrácení časů ve výrobě. Je třeba zvýšit výstup, vyrobit více strojů za stejnou dobu.

 
Rozvoj podniků: výhody ukládání elektrické energie a energetická účinnost

Richard Molloy, Head of Energy Storage ve společnosti Eaton z Velká Británie v posledním článku uvedl  "V minulých letech se trh s energiemi rozvíjel exponenciálně. Velkého pokroku bylo dosaženo ve způsobu zajišťování zdrojů a dodávek elektrické energie až po využívání a sledování spotřeby elektrické energie.

 
Dohled, přehled, zábava – kdekoliv AirLive SmartCube

Když potřebujete IP kameru s možností kontroly prostřednictvím chytrého telefonu, nemusíte ani hledat. Jednoduše rovnou sáhněte po AirLive SmartCube SC-300W. AirLive SmartCube SC-300W je IP kamera, která patří do rodiny SmartLife rodinných produktů a společně s kity  AirLive SmartLife IoT si s její pomocí vytvoříte bezpečný a automatizovaný dům.

 
Přehlídka trendů v automatizaci

Téměř pět stovek zákazníků si nenechalo ujít červnové Technology Days v Pardubicích, na kterých přední firmy v oboru prakticky prezentovaly ta nejmodernější řešení průmyslové automatizace. Ať už se jednalo o čtyřosé a šestiosé roboty, průmyslové PC a řídicí systémy nebo 2D a 3D kamery, každý zájemce si během těchto pěti dní přišel na své

 

Facebook

Spousta drobných úspor s MIRO 6,2 Pluggable
Autor: Administrator
04. Listopad 2014 21:41
PDF Tisk Email

miro62pElektromagnetická relé podléhají mechanickému opotřebení, takže je nutné je průběžně měnit. Proč to nedělat rychleji s relé MIRO 6,2 Pluggable od Murrelektronik?

miro_62_pluggable_1

Výměnný systém

Celá modelová řada je vybavena výměnným systémem, který umožňuje jednoduché vyjmutí staré cívky a vložení cívky nové. Celý úkon tím pádem nezabere více než několik sekund.

 • Zásuvný mechanismus zajišťuje spojení samotného spínacího modulu s jeho paticí.
 • V případě nutnosti výměny lze jednoduše z patice relé vyjmout a vložit nové.
 • Není zapotřebí odpojování a následné připojování vodičů, základna spolu s vodiči zůstává nadále na svém místě.

Princip „Push-in“

Svorky patic MIRO 6,2 Pluggable fungují na principu „Push-in“. Díky tomu mohou být tvrdé vodiče nebo vodiče opatřené tvrdou koncovkou připojeny bez použití jakýchkoli nástrojů. Vodiče zároveň nelze ze svorek vyjmout holou rukou. Jde o další úsporu času, kterou oceníte především u aplikací s větším počtem spínacích prvků.

Indikační LED

Každé MIRO 6,2 Pluggable disponuje integrovanou indikační LED, která informuje o sepnutém či rozepnutém stavu.

Informační prospekt ke stažení ZDE...

MIRO 6,2 Pluggable v kostce...

 • 100 % testováno = garance nejvyšší kvality
 • certifikace UL a CSA (vhodné pro celosvětové použití)
 • varianty relé pokrývají běžná ovládací napětí od 6 do 230 voltů
 • minimální nároky na prostor = šířka pouhých 6,2 mm
 • rozsah pracovní teploty od -25 do + 60 °C
 • spolehlivě fungují i při vysokých hodnotách vibrací a rázů až 15G
 • obsahují integrované odrušení cívky proti napěťovým špičkám
 • odolávají elektromagnetickému rušení (EMC).

Murrelektronik Vám s řadou relé MIRO 6,2 Pluggable nabízí spoustu drobných úspor a jednoduchých řešení. Podrobnější informace si prohlédněte ZDE...

Murrelektronik je synonynem kvality, na kterou se můžete spolehnout. Video s českými titulky o způsobu testování produktů Murrelektronik si prohlédněte ZDE...

miro_62_pluggable_2 

V současné době probíhá časově omezená cenová akce na řadu relé Miro 6,2 Pluggable. Zeptejte se našich obchodních zástupců nebo nás kontaktujte na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Zodpovíme Vám jakékoliv otázky a nabídneme zajímavou cenu.

Pro více informací navštivte www.murrelektronik.cz.

 
helukabel