A-Z Elektro

Aktuální číslo v prodeji

az_05_2018_webVeletržní číslo časopisu je věnováno hlavně nejvýznamnějšímu veletrhu v Česku a přináší ukázky novinek a zajímavostí vystavujících společností. Dále jako vždy se články dotýkají nových témat v elektrotechnice, automatizaci a robotizaci.

prolistovat

Dostupné číslo k prolistování

az_04_2018_titul_webPrvní předveletržní číslo časopisu přináší pozvánky na významné veletrhy v Česku  i zahraničí a jako vždy ukázky novinek a zajímavostí z elektrotechniky, automatizace a robotizace, ale také ostatních oblastí, které jsou součástí našeho běžného života.

prolistovat

Informovat při vydání nového A-Z ELEKTRO

ela_logo
Banner

Novinky

Doporučujeme návštěvu konference Lasery + optika

 Lasery i optické přístroje jsou součástí stále většího počtu průmyslových aplikací, a to jak v oblasti zpracování kovových, tak i nekovových materiálů. Během následujících 4 let je navíc očekáván 20% roční nárůst využívání laserových zařízení v průmyslové výrobě.

 
Emparro ACCUcontrol udržuje stroje při životě

 U strojů a zařízení není mnoho problémů, které by byly nepříjemnější (a dražší) než neplánovaný výpadek. UPS modul Emparro ACCUcontrol společnosti Murrelektronik, který doplňuje výkonný napájecí systém Emparro, udržuje stroje při životě při výpadku síťového napájení přepnutím na bateriový provoz bez přerušení.

 
Co-act EGP-C první certifikované průmyslové chapadlo pro kolaborativní provoz

 Kolaborativní chapadlo SCHUNK Co-act EGP-C je bezpečné již ze své podstaty. Je certifikováno a schváleno pro kolaborativní provoz německou úrazovou pojišťovnou DGUV.

 
Změna protokolu v mžiku

SOLID67 jsou nové kompaktní I/O moduly společnosti Murrelektronik. Usnadňují instalace v prostoru zařízení a jsou velmi atraktivní pro aplikace se senzory a akčními členy IO-Link. Poskytují hned osm IO-Link portů v bezprostřední blízkosti procesu, dokonale však do systému začleňují také klasické IOs.

 

Facebook

Spousta drobných úspor s MIRO 6,2 Pluggable
Autor: Administrator
04. Listopad 2014 21:41
PDF Tisk Email

miro62pElektromagnetická relé podléhají mechanickému opotřebení, takže je nutné je průběžně měnit. Proč to nedělat rychleji s relé MIRO 6,2 Pluggable od Murrelektronik?

miro_62_pluggable_1

Výměnný systém

Celá modelová řada je vybavena výměnným systémem, který umožňuje jednoduché vyjmutí staré cívky a vložení cívky nové. Celý úkon tím pádem nezabere více než několik sekund.

 • Zásuvný mechanismus zajišťuje spojení samotného spínacího modulu s jeho paticí.
 • V případě nutnosti výměny lze jednoduše z patice relé vyjmout a vložit nové.
 • Není zapotřebí odpojování a následné připojování vodičů, základna spolu s vodiči zůstává nadále na svém místě.

Princip „Push-in“

Svorky patic MIRO 6,2 Pluggable fungují na principu „Push-in“. Díky tomu mohou být tvrdé vodiče nebo vodiče opatřené tvrdou koncovkou připojeny bez použití jakýchkoli nástrojů. Vodiče zároveň nelze ze svorek vyjmout holou rukou. Jde o další úsporu času, kterou oceníte především u aplikací s větším počtem spínacích prvků.

Indikační LED

Každé MIRO 6,2 Pluggable disponuje integrovanou indikační LED, která informuje o sepnutém či rozepnutém stavu.

Informační prospekt ke stažení ZDE...

MIRO 6,2 Pluggable v kostce...

 • 100 % testováno = garance nejvyšší kvality
 • certifikace UL a CSA (vhodné pro celosvětové použití)
 • varianty relé pokrývají běžná ovládací napětí od 6 do 230 voltů
 • minimální nároky na prostor = šířka pouhých 6,2 mm
 • rozsah pracovní teploty od -25 do + 60 °C
 • spolehlivě fungují i při vysokých hodnotách vibrací a rázů až 15G
 • obsahují integrované odrušení cívky proti napěťovým špičkám
 • odolávají elektromagnetickému rušení (EMC).

Murrelektronik Vám s řadou relé MIRO 6,2 Pluggable nabízí spoustu drobných úspor a jednoduchých řešení. Podrobnější informace si prohlédněte ZDE...

Murrelektronik je synonynem kvality, na kterou se můžete spolehnout. Video s českými titulky o způsobu testování produktů Murrelektronik si prohlédněte ZDE...

miro_62_pluggable_2 

V současné době probíhá časově omezená cenová akce na řadu relé Miro 6,2 Pluggable. Zeptejte se našich obchodních zástupců nebo nás kontaktujte na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Zodpovíme Vám jakékoliv otázky a nabídneme zajímavou cenu.

Pro více informací navštivte www.murrelektronik.cz.

 
helukabel