A-Z Elektro

Aktuální číslo v prodeji

az_05_2018_webVeletržní číslo časopisu je věnováno hlavně nejvýznamnějšímu veletrhu v Česku a přináší ukázky novinek a zajímavostí vystavujících společností. Dále jako vždy se články dotýkají nových témat v elektrotechnice, automatizaci a robotizaci.

prolistovat

Dostupné číslo k prolistování

az_04_2018_titul_webPrvní předveletržní číslo časopisu přináší pozvánky na významné veletrhy v Česku  i zahraničí a jako vždy ukázky novinek a zajímavostí z elektrotechniky, automatizace a robotizace, ale také ostatních oblastí, které jsou součástí našeho běžného života.

prolistovat

Informovat při vydání nového A-Z ELEKTRO

ela_logo
Banner

Novinky

Doporučujeme návštěvu konference Lasery + optika

 Lasery i optické přístroje jsou součástí stále většího počtu průmyslových aplikací, a to jak v oblasti zpracování kovových, tak i nekovových materiálů. Během následujících 4 let je navíc očekáván 20% roční nárůst využívání laserových zařízení v průmyslové výrobě.

 
Emparro ACCUcontrol udržuje stroje při životě

 U strojů a zařízení není mnoho problémů, které by byly nepříjemnější (a dražší) než neplánovaný výpadek. UPS modul Emparro ACCUcontrol společnosti Murrelektronik, který doplňuje výkonný napájecí systém Emparro, udržuje stroje při životě při výpadku síťového napájení přepnutím na bateriový provoz bez přerušení.

 
Co-act EGP-C první certifikované průmyslové chapadlo pro kolaborativní provoz

 Kolaborativní chapadlo SCHUNK Co-act EGP-C je bezpečné již ze své podstaty. Je certifikováno a schváleno pro kolaborativní provoz německou úrazovou pojišťovnou DGUV.

 
Změna protokolu v mžiku

SOLID67 jsou nové kompaktní I/O moduly společnosti Murrelektronik. Usnadňují instalace v prostoru zařízení a jsou velmi atraktivní pro aplikace se senzory a akčními členy IO-Link. Poskytují hned osm IO-Link portů v bezprostřední blízkosti procesu, dokonale však do systému začleňují také klasické IOs.

 

Facebook

Doporučujeme návštěvu konference Lasery + optika
Autor: Administrator
19. Duben 2018 00:00
PDF Tisk Email

image004 Lasery i optické přístroje jsou součástí stále většího počtu průmyslových aplikací, a to jak v oblasti zpracování kovových, tak i nekovových materiálů. Během následujících 4 let je navíc očekáván 20% roční nárůst využívání laserových zařízení v průmyslové výrobě.

Sympozia a veletrhy na téma využití laserů v průmyslu mají v USA i sousedním Německu již dlouhou tradici. Konference Lasery + Optika může být první komplexním fórem v našem regionu.

PROGRAM

Konference bude obsahovat 10 přednáškových bloků rozdělených na dva dny (8 + 2). Zahájení je plánováno na čtvrtek 10. 5. 2018 v 10:00 a ukončení na 11. 5. 2018 do 12:00. Účastníci budou mít možnost v průběhu dne diskutovat s přednášejícími a večer bude připraven zajímavý doprovodný program. Samozřejmostí je zajištění prvotřídního cateringu a služeb v rámci Barceló Brno Palace.

Přesný program a témata přednášek budou upřesněny v nejbližších dnech na webových stránkách konference https://www.konferencelasery.cz/registrace/

Událost je vhodná zejména pro vedoucí technology, vedoucí výrobních úseků, vyšší management, ředitele mezinárodních výrobních společností nebo ředitele malých a středních podniků v České a Slovenské republice.

Přednášejícími na konferenci jsou zástupci předních společností, které dodávají a integrují laserové a kamerové systémy zejména do automobilového průmyslu v České a Slovenské republice. Jednotlivé přednášky se budou věnovat posledním trendům a vývoji technologií, a to zejména reálným instalacím technologie a případovým studiím.

konference_banner_partnei_loga_9_4-01

  

Účastníci budou mít možnost dozvědět se informace o obrábění kovových a plastových materiálů pomocí laseru, implementaci robotických buněk s vysoce výkonnými lasery, laserovém mikroobrábění a strukturování materiálů, úpravě povrchů pomocí laseru, implementaci IoT, využití kamerových systémů pro optickou kontrolu v průmyslové výrobě, stavbě jednoúčelových kontrolních stanic pro vícebodovou kontrolu sérií a další.

Pro registraci navštivte web www.konferencelasery.cz nebo volejte na +420 733 538 363.

Standardní cena je 9 000 Kč bez DPH. Při včasné registraci do 23. dubna je cena 5 000 Kč bez DPH. *

konference_pozvanka_v1-01

 
helukabel