A-Z Elektro

Aktuální číslo v prodeji

az_elektro_01_2018První číslo časopisu představuje zajímavé novinky a technologické trendy z letošního veletrhu CES v Las Vegas.

Dostupné číslo k prolistování

AZ_elektro_6_2017_webPoslední vydávané číslo časopisu Vám, tak jako předcházející čísla přináší pohled na technické novinky a technologické trendy jak je vidí přední firmy v elektrotechnice, automatizaci a robotice.

prolistovat
ela_logo
Banner

Novinky

Robot, který nepotřebuje programátora

Aby roboty uměly plnit úkoly autonomně, ne jen striktně automaticky, je snem každého výrobce menších šarží a těch, kteří musejí vyrábět mnoho různých variant téhož produktu.

 
Murrelektronik na veletrhu AMPER představí opět novinky

 Jako jeden z předních výrobců moderní a inovativní automatizační techniky je společnost   Murrelektronik i v tomto roce zastoupena v Brně na veletrhu AMPER 2018.

 
Chytrá zásuvka od AirLive pohlídá spotřebu energie

Na konci listopadu začal AirLive dodávat na český a slovenský trh zařízení Smart Plug SP-101, což je zásuvka s možností bezdrátového spínání spotřebičů a monitoringem spotřeby elektrické energie.

 
Nová Siemens stanice vzdáleného ovládání rozšiřuje možnosti řízení aplikací na dálku

Nová stanice vzdáleného ovládání společnosti Siemens Simatic RTU3010C (Remote Terminal Unit) a nově přidané funkce k Simatic RTU3030C rozšiřují možnosti jejich využití v oblasti telecontrol aplikací, které vyžadují dálkové ovládání a monitorování.

 

Facebook

Banner
Banner
A-Z ELEKTRO červenec/srpen 2015
Autor: Administrator
31. Červenec 2015 01:00
PDF Tisk Email

 

AZ 07/08 2015

V novém čísle, které je již v prodeji, najdete nejen novinky a trendy z oblasti elektrotechniky, ale také zajímavosti například z oblati IT LifeCycle Managementu. Dozvíte se možnosti jak získat maximální finanční hodnotu z Vaší výpočetní techniky, ale i mnoho jiných důležitých informací.

Prolistovat

 V  tomto čísle například najdete: ABB: Představuje své výrobky  B+R: Industry 4.0 ELKO EP: Bydlete chytře, bezstarostně a bezpečně! iNELSujte! EPLAN: Rozšíření produktové řady platformy EPLAN o EPLAN Preplanning  

FANUC: Představuje nejsilnějšího robota  HAGER: Spínací systémy Berker  HELUKABEL: Světová letiště se zařízením CAVOTEC a kabely z firmy HELUKABEL KUKA: Roboty ve slévárenské praxi LAPP KABEL: Odolné kabely OLFLEX HEAT do extrémních podmínek  NKT CABLES: Představuje své instalační kabely 

SCHRACK TECHNIK: Softwarová podpora pro každodenní práci - Schrack Designe  SIEMENS: Přípojnicové systémy 

SIMS LIFECYCLE SERVICES: Řešení pro výpočetní techniku  ŠKODA TRANSPORTATION: Novinky na kolejích  

Veletržní pozvánky a mnoho dalších zajímavých článků 

 
helukabel